انتخاب اسکوچیچ یک فاجعه است، سیستم مافیایی قوی پشت ماجراست

به گزارش وبلاگ عینک استاندارد، علیرضا منصوریان با انتقاد از تصمیمی که فدراسیون فوتبال برای انتخاب دراگان اسکوچیچ گرفته است گفت: تصمیمی که فدراسیون گرفته یک فاجعه بزرگ است. این آقایان کاری خواهند کرد که ما باید با ذره بین دنبال کی روش بگردیم.

انتخاب اسکوچیچ یک فاجعه است، سیستم مافیایی قوی پشت ماجراست

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران که از این انتخاب بسیار گلایه داشت ادامه داد: این آقا (اسکوچیچ) باید خیلی خرسند باشد که سرمربی تیم ملی ایران شده است. یعنی ما اینقدر در داخل استعداد مربیگری نداریم که باید برویم سراغ این آقا؟

منصوریان ادامه داد: بروید عملکرد ایشان را در تیم هایی که بوده اند بررسی کنید. در ملوان تیم را ششم کرد، در خونه به خونه نتوانست تیم را بالا بیاورد. یک ماه است مردم آبادان را سرکار گذاشته و یک روز می گوید قلبم درد می کند و یک روز می گوید فلان جایم درد می کند.

وی ادامه داد: بروید ببینید چه سیستم مافیایی قوی پشت این ماجراست که این مربی بدون کارنامه را آورده اند جانشین کی روش کرده اند.

علیرضا منصوریان ادامه داد: این همه مربی تحصیل کرده و خوب در فوتبال ایران داریم چرا نباید یکی از آنها انتخاب می شد. این بزرگترین توهین به فوتبال ایران است که این آقا بیاید سرمربی تیم ملی شود. چطور ممکن است اسکوچیچ به این جایگاه برسد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: پس این مربیان ایرانی برای چه کلاس می فرایند و برای چه خودشان را به روز می کنند؟ باید از سرمایه های داخلی استفاده شود. توهین بس است دیگر!

منبع: خبرگزاری مهر

به "انتخاب اسکوچیچ یک فاجعه است، سیستم مافیایی قوی پشت ماجراست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب اسکوچیچ یک فاجعه است، سیستم مافیایی قوی پشت ماجراست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید