انتقادهای روزنامه قطری از مهدی طارمی؛ کوشش زیاد و هدر دادن آسان فرصت ها

یک روزنامه قطری معتقد است مهدی طارمی، ملی پوش ایرانی تیم الغرافه به آسانی فرصت های به دست آمده در طول بازی را هدر می دهد.

انتقادهای روزنامه قطری از مهدی طارمی؛ کوشش زیاد و هدر دادن آسان فرصت ها

به گزارش خبرنگاران، روزنامه استاد الدوحه قطر در نسخه امروز خود (یکشنبه) مطلبی با عنوان مهدی طارمی ... کوشش زیاد و هدر دادن آسان فرصت ها منتشر کرد.

در مطلب این روزنامه قطری آمده است: مهدی طارمی، مهاجم تیم الغرافه در بازی هفته دوازدهم لیگ ستارگان قطر برابر قطر اس سی فرصت های زیادی را به آسانی هدر داد. بازی که در آن الغرافه با 2 گل وسلی اسنایدر به پیروزی رسید. مهدی طارمی با وجود کوشش های بسیار زیاد در خط حمله تیم الغرافه در زدن ضربه های نهایی تمرکز نمی نماید. او در این مسیر کوشش برخی از همبازیانش را نیز به هدر می دهد.

روزنامه استاد الدوحه سپس با تیزکردن تیغ انتقادهایش از ملی پوش ایرانی تیم الغرافه نوشت: مهدی طارمی مهاجمی نیست که بتواند حمله تیمی را به خوبی به سرانجام رساند و گل بزند. او ظرفیت های زیادی دارد و کوشش زیادی در حرکت های هجومی می نماید به ویژه در زمان هایی که از عقب می آید اما مشکل او در عدم توانمندی استفاده از فرصت ها است. فرصت هایی که خودش خلق می نماید و یا برای او ایجاد می شوند. مهدی طارمی در بازی اخیر الغرافه برابر قطر اس سی حداقل 3 یا 4 گل را از دست داد. در میان آنها یک فرصت کامل گلزنی و صحنه ای که باعث به دست آمدن پنالتی برای الغرافه شدند وجود دارند. مهدی طارمی در صحنه مواجهه با جاسم الهیل، دروازه بان قطر اس سی به آسانی می توانست گل بزند اما ترجیح داد تا او را دریبل بزند اما دروازه بان با خطا مانع ادامه حرکتش شد.

این روزنامه قطری در سرانجام خطاب به مهدی طارمی آورده است: مهاجم تیم الغرافه باید با کنترل خود تمرکزش را افزایش دهد. به ویژه در زمان هایی که فرصت هایی برای گلزنی دارد زیرا الغرافه باید با گلزنی جایگاهش را در جدول رده بندی لیگ ستارگان بهبود دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "انتقادهای روزنامه قطری از مهدی طارمی؛ کوشش زیاد و هدر دادن آسان فرصت ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقادهای روزنامه قطری از مهدی طارمی؛ کوشش زیاد و هدر دادن آسان فرصت ها"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید