اپل ایموجی خود را به افتخار شکموها تغییر داد!

شرکت اپل مجبور شد یکی از ایموجی های خود را به افتخار کاربران شکموی خود تغییر دهد. ماجرا زیر سر نوعی نان شیرینی گرد است که از دید کاربران اصلا شبیه نان شیرینی نیست.

اپل ایموجی خود را به افتخار شکموها تغییر داد!

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، نه تنها کاربران از این نان شیرینی ناراحت بودند، بلکه حتی نشریه نیویورکر آن را وحشتناک توصیف کرد.

این اعتراض ها از زمانی آغاز شد که طرحی از آخرین نسخه از ایموجی های جدید اپل در فضای مجازی پخش شد، ایموجی هایی که یکی از آنها عصبانیت و حیرت کاربران را برانگیخت. این نان شیرینی که به bagel معروف است ظاهری مشابه با پیراشکی دارد. اما به نظر می رسد گرافیست اپل زیاد این نان شیرینی را دوست نداشته، چرا که در طراحی آن بی دقتی نموده است.

جالب است پس از آن که تعداد زیادی از کاربران و مفسران آنلاین در اعتراض به طرح اپل عکس این شیرینی را به ایمیل شرکت فرستادند، تیم طراحی ایموجی ها تسلیم شدند و با افزودن پنیر خامه ای، سعی کردند نان شیرینی مذکور را طبیعی تر نمایند.

اپل در بیانیه ای در این خصوص گفت؛ بسیاری از کاربران می گفتند این شیرینی ظاهری مصنوعی دارد، در حالی که باید تازه به نظر برسد، طرح قبلی از دید مخاطبان شبیه شیرینی های مانده و آماده در جعبه های مقوایی فریزر والمارت بود.

اگرچه ایموجی ها توسط یونیکد تعریف شده است، اما گروه مستقل طراحی هر شرکت می تواند طرح خاص خود را برای سیستم عاملش تعریف کند.

منبع: انتخاب

به "اپل ایموجی خود را به افتخار شکموها تغییر داد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپل ایموجی خود را به افتخار شکموها تغییر داد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید