توقف خانگی پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان، صدر جدول از دست رفت

به گزارش وبلاگ عینک استاندارد، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر از ساعت 20:30 دقیقه امروز جمعه در استادیوم آزادی به مصاف تیم نفت مسجدسلیمان رفت که این بازی با تساوی بدون گل به سرانجام رسید.

توقف خانگی پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان، صدر جدول از دست رفت

سرخپوشان در شرایطی این دیدار را شروع کردند که با پیروزی پارس جنوبی برابر استقلال صدر جدول را به این تیم جنوبی داده بودند و برای بازگشت به صدر باید دیگر تیم جنوبی را شکست می دادند.

با این حال حملات پرسپولیس در نیمه اول آنقدر زهردار نبود که بتواند دروازه نفت مسجدسلیمان را با تهدید روبرو کند. شاگردان برانکو تا دقیقه 35 نتوانستند خطر جدی را روی دروازه حریف ایجاد نمایند و تا پشت محوطه خوب پیش می رفتند اما برای ورود به منطقه خطر برنامه خاصی نداشتند.

در دقایق باقی مانده فشار سرخپوشان بیشتر شد اما بازهم تیم بی آزار برانکو رمق لازم برای باز کردن دروازه تیم خوزستانی را نداشت.

نیمه دوم سرخپوشان شرایط بهتری داشتند و موقعیت هایی را روی دروازه حریف ایجاد کردند که در مهمترین آنها ضربه سر سیدجلال حسینی در دقیقه 54 به تیر عمودی دروازه نفت مسجدسلیمان برخورد کرد.

در دقایق پایانی برانکو سعی کرد بر قدرت تهاجمی تیمش اضافه کند و گادوین منشا را به جای عالیشاه وارد زمین کرد.

پرسپولیس در وقت های اضافه فشار زیادی روی دروازه نفت مسجدسلیمان آورد و بارها صاحب موقعیت شد اما دفاع چند لایه تیم خوزستانی اجازه نداد شاگردان برانکو به گل برتری دست پیدا نمایند.

سرخپوشان با این تساوی 8 امتیازی شد و صدر جدول را به تیم پدیده داد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "توقف خانگی پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان، صدر جدول از دست رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقف خانگی پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان، صدر جدول از دست رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید