فراوری روزانه بیش از 100 هزار ماسک توسط دانش آموختگان دانشگاه کاشان

به گزارش وبلاگ عینک استاندارد، خبرنگاران/اصفهان جمعی از دانش آموختگان دانشگاه کاشان، برای مقابله با ویروس کرونا روزانه 100 هزار ماسک فراوری می نمایند.

فراوری روزانه بیش از 100 هزار ماسک توسط دانش آموختگان دانشگاه کاشان

مهدی مرادی، یکی از فراوریکنندگان ماسک، اظهار کرد: فراوری این شرکت که حدود سه سال پیش تاسیس شده، روزانه حدود 70 هزار ماسک در دو شیفت کاری بود که با شیوع ویروس کرونا با سه شیفت کاری در صدد فراوری بیشتر برآمدیم و در پی فراوری روزانه 110 هزار ماسک هستیم.

وی با اشاره به اینکه این ماسک ها از نوع سه لایه است، اضافه کرد: سعی بر این است که ماسک های کودک را نیز برای امنیت بیشتر بچه ها در مقابل ویروس کرونا، فراوری کنیم.

به گزارش وبلاگ عینک استاندارد و به نقل از روابط عمومی دانشگاه کاشان، این فراوریکننده، موارد مصرف و توزیع ماسک ها را بنا به احتیاج شهروندان کاشانی و فقط مخصوص مردم این شهرستان دانست و خاطر نشان کرد: قبلا 95 درصد فراوریات ماسک این شرکت برای مصارف دیگر شهرها بود که از زمان شیوع ویروس کرونا و شرایط بحرانی کاشان، با کوشش شبانه روزی سعی داریم احتیاج مردم این شهرستان را مرتفع سازیم.

مرادی با اشاره به اینکه با نظارت های بیشتر و پیگیری دستگاه های ذی ربط سعی داریم این محصول را با کیفیت مطلوب تر عرضه عرضه کنیم، از همه مصرف کنندگان ماسک خواست در این بحران به وجود آمده با مدیریت مصرف، به فراوریکنندگان کمک رسانند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فراوری روزانه بیش از 100 هزار ماسک توسط دانش آموختگان دانشگاه کاشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری روزانه بیش از 100 هزار ماسک توسط دانش آموختگان دانشگاه کاشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید