خیابان شکوفه گیلاس در بون، آلمان

به گزارش وبلاگ عینک استاندارد، اگر چه بیشتر مردم به ژاپن فکر می‌کنند وقتی که کلمات " جشنواره شکوفه گیلاس " را می‌شنوند ، شکوفه‌های صورتی جذابی را در سرتاسر دنیا پیدا خواهید کرد . به نظر من ، برخی از و picturesque romantic را می‌توان در Heerstrasse ، که به نام خیابان شکوفه گیلاس در بن ، آلمان نیز شناخته می‌شود ، یافت . فکرش را بکن ، آن شاخه‌های زیبا صورتی که در خیابان‌های قدیمی cobblestone پخش می‌شوند اگر ارزش قدم زدن با کسی را نداشته باشم ، نمی‌دانم چیست ! و اگر بخواهید چند عکس را در طول مسیر بگیرید ، اولین کسی نخواهد بود که این کار را انجام دهید .

خیابان شکوفه گیلاس در بون، آلمان

کجا بروم ؟
شکوفه دادن در این سوال را می‌توان در بن ، آلمان ، در محله Nordstadt یافت که به خانه معروف بتهوون نیز باز می‌گردد . در دهه 1980 درختان شکوفه گیلاس چینی زینتی در امتداد Heerstrasse کاشته شدند و این روزها ، هر بهار ، خیابان‌ها با یک رنگ پر رنگ زنده می‌شوند . نگران نباشید که مکان دقیق را به خاطر داشته باشید ؛ این روزها بسیاری از مردم منطقه را به عنوان " خیابان شکوفه گیلاس " می‌شناسند ، پس تا زمانی که بتوانید خود را به بن برسانید ، می‌توانید آن را پیدا کنید .
من چطور به بن می‌رسم ؟ و به طور خاص ، چگونه می‌توانم به Heerstrasse برسم ؟
یک فرودگاه بین‌المللی است که به بن و کولونی در آن حوالی خدمات می‌دهد ( برای جستجوی آسان ، فرودگاه IATA CGN ) . از فرودگاه ، شما می‌توانید یک اتوبوس یا قطار مستقیم به بن بردارید . این شهر همچنین با قطار به دیگر شهرهای آلمان و دیگر نقاط اروپا ارتباط دارد . این شهر یک شبکه حمل و نقل عمومی وسیع دارد ، اما مرکز شهر بسیار walkable است و Heerstrasse تنها در حدود پانزده تا 20 دقیقه از بیشتر جاذبه‌های توریستی مهم در مرکز شهر است .
برای دستورها دقیق‌تر ، اینجا کلیک کنید .
چه وقت باید بروم ؟
تاریخ‌های دقیق برای شکوفه دادن از سال تا سال دیگر تغییر می‌کنند ، اما معمولا ً زمانی در ماه آوریل اتفاق می‌افتد . بر خلاف برخی از شکوفه‌ها که ممکن است فقط برای چند روز رخ دهد ، شکوفه‌های گیلاس بن برای دو یا حتی سه هفته باقی می‌مانند . وب سایت فستیوال‌ها را برای آخرین اخبار مربوط به شکوفه دادن و نیز عکس‌های از سال‌های گذشته بررسی کنید .
چرا بن ؟
اگر شکوفه‌های گیلاس به اندازه کافی دلیلی برای دیدن بن نداشته باشند ، جاذبه‌های دیگری نیز وجود دارند که شهر را به مقصد یک لیست اختصاص می‌دهند . با یک فرهنگ و تاریخچه پر جنب و جوش ، شما با معماری نفس‌گیر و نشانه‌های محترمانه برخورد خواهید کرد که شما را برای دوربین خود می‌گیرید . برای مثال ، همانطور که قبلا ً گفته شد ، خانه و موزه بتهوون از Heerstrasse دور نیستند .
آیا می‌توانم در همان نزدیکی بمانم ؟
خوشبختانه ، خیابان یکی از مکان‌های مشهور هتل است و گزینه‌های بسیار زیادی در منطقه وجود دارد . هتل Aigner در مجاورت Heerstrasse قرار دارد . این فیلم زندگی مدرن و تمیزی را با جاذبه تاریخی عرضه می‌کند . در همان نزدیکی ، Apartmenthotel Kaiser کارل مورد علاقه دیگری است . فراهم کردن هر دو اتاق و اتاق‌های کلی ، یک تغییر تازه در هتل کلاسیک . اگر به دنبال انتخاب بودجه هستید ، ماکس Hostel بهترین شرط شماست ؛ همچنین می‌توانید Airbnb را چک کنید که پنکه اتاق خوابگاه باشید . مطمئن شوید که زودتر کتاب را رزرو کنید ، چون اقامت در Nordstadt مایل به پر کردن حدود دو هفته فستیوال است .

به "خیابان شکوفه گیلاس در بون، آلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خیابان شکوفه گیلاس در بون، آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید