زنگ انقلاب در مدارس سراسر کشور طنین انداز شد

به گزارش وبلاگ عینک استاندارد، همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن، زنگ انقلاب در مدارس سراسر کشور به صدا در آمد.

زنگ انقلاب در مدارس سراسر کشور طنین انداز شد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ عینک استاندارد، همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن، زنگ انقلاب در مدارس سراسر کشور نواخته شد.

امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی 12 بهمن سال 57، پس از 14 سال تبعید به میهن اسلامی بازگشت؛ ساعت 9 و 20 دقیقه گروهی از منتخبین کمیته استقبال از امام خمینی (ره) وارد هواپیمای حامل ایشان شدند و رأس ساعت 9 و 33 دقیقه و 30 ثانیه، امام خمینی (ره) از پله های هواپیما فرود آمدند.

هر سال 12 بهمن، همزمان با سالروز ورود تاریخی ایشان به میهن اسلامی، ساعت 9 و 33 دقیقه صبح، زنگ مدارس، سوت قطارها، کشتی ها به صدا درمی آید و زنگ انقلاب در سراسر کشور طنین انداز می شود.

بر اساس مصوبه هشتصد و پنجاه و چهارمین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش، نواختن زنگ مناسبت های ملی ـ. اسلامی در مدارس کشور ساماندهی شد.

طبق این مصوبه مقرر شده است در طول سال تحصیلی فقط 3 زنگ خاص به صورت همزمان در مدارس کشور در 3 مناسبت آغاز سال تحصیلی و گرامیداشت دفاع مقدس (اول مهر)، روز دانش آموز و استکبار ستیزی (13 آبان) و زنگ انقلاب اسلامی (12 بهمن) نواخته شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "زنگ انقلاب در مدارس سراسر کشور طنین انداز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنگ انقلاب در مدارس سراسر کشور طنین انداز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید