قلعه نویی: من نه، گل محمدی حتما گزینه تیم ملی است

به گزارش وبلاگ عینک استاندارد، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان مدعی شد، یکی از مالکان باشگاه نساجی از بیانیه این باشگاه علیه مدیرعامل باشگاه سپاهان بی اطلاع بوده است.

قلعه نویی: من نه، گل محمدی حتما گزینه تیم ملی است

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ عینک استاندارد، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از ملاقات شاگردانش مقابل تیم فوتبال شهر خودرو گفت: باشگاه شهر خودرو در چند روز اخیر تمام امکانات تمرینی را در اختیار ما گذاشت و از مجموعه آنها تشکر می کنم. دوستان در باشگاه نساجی بیانیه ای درباره تابش (مدیرعامل سپاهان) دادند که با آقای صنیعی فر (یکی از مالکان باشگاه نساجی) صحبت کردم که گفت اطلاعی ندارم.

وی ادامه داد: تابش حرف بدی نزده است. بلکه از شهرستانی ها دفاع نموده و درباره مازندرانِ بزرگ حرف زده که امکانات کمی دارد. احترام در ورزش خیلی مهم است. در نشست خبری قبلی فراموش کردم از علی امیری، مدیرعامل وقت نساجی درباره صعود این تیم به لیگ برتر اسم بیاورم که از او عذر می خواهم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با ابراز امیدواری به اینکه با توجه به شرایط جدول، بازی تیمش مقابل شهر خودرو خوب و تماشایی از آب دربیاید، توضیح داد: شادم با تیمی بازی داریم که تفکر و نگرش آن مانند سپاهان، ارائه یک بازی زیباست. از این بابت شاد ترم در زمینی هستیم که اجازه می دهد دو تیم خوب بازی نمایند. همواره بازی سپاهان و شهر خودرو از جمله در فصل گذشته و با وجود همه کم لطفی ها، زیبا بوده و دو تیم در جدول شرایط خوبی داشته اند. سال جاری هم این رخ داده و سپاهان و شهر خودرو شرایط خوبی در جدول دارند. هر چند این برای بعضی خوشایند نیست!

قلعه نویی با بیان اینکه دو باشگاه سپاهان و شهر خودرو رابطه خوبی دارند، اعلام نمود: فارغ از هر نتیجه، دعا می کنم بازی خیلی خوب باشد که بینندگان از آن لذت ببرند. شهر خودرو به خصوص در خط میانی به دنبال مالکیت توپ است و اگر بتوانیم ارتباط هافبک ها با مهاجمان حریف را قطع کنیم، به یک هدف مهم مان رسیدیم. سپاهان هم تیم خیلی خوبی است و در بازی قبل خیلی بدشانسی آوردیم. اگر شرایط به خوبی پیش می رفت، می توانستیم گل های دوم یا سوم را بزنیم و باورمان نمی گردد که آن توپ ها گل نشد.

وی با اشاره به فرصت نساجی برای گلزنی گفت: شانس آوردیم که موقعیت نساجی در دقایق پایانی وارد دروازه ما نشد؛ وگرنه می باختیم. امیدوارم بازی خیلی خوبی انجام دهیم و شرایط خود را در جدول بهبود ببخشیم. از شرایط سپاهان خیلی خیلی راضی هستیم. تیم در یک سال و نیم اخیر، خیلی خوب کار نموده است. ممکن است در خیلی از ملاقاتها عدالت فوتبال اجرا نشده باشد، با این حال اعتمادبه نفس سپاهان بازگشته و از تیم خیلی راضی هستم.

تمام بازیکنان شهر خودرو خوب هستند، اما اکبر صادقی نقشی محوری ایفا می نماید و خیلی تأثیرگذار است.، قلعه نویی در ادامه با بیان این جمله به تمجید از حرف فردای تیمش پرداخت.

سرمربی سپاهان درباره مصدومان تیمش بیان نمود: تعداد مصدومان ما این قدر زیاد است که بهتر است شرح ندهم. مصدومیت در فوتبال پیش می آید، اما رباط صلیبی عزت الله پورقاز در زمین نساجی پاره شد. البته بازیکن نساجی از ناحیه همسترینگ مشکل داشت و ما این مشکل را در اصفهان هم داریم. چمن نقش دنیا خوب است، اما زیرسازی خوبی ندارد. ما مصدومان زیادی داریم و تابش هم به همین خاطر گلایه کرد. دوستان یا مصاحبه او را نخواندند، یا خواستند فقط یک بیانیه بدهند.

قلعه نویی با بیان اینکه سعید آقایی، مرتضی منصوری و کومان می توانند در ملاقات برابر شهر خودرو به میدان بروند، اعلام نمود: تنها دغدغه ما پورقاز است. او از لحاظ فنی و اخلاقی، بسیار ارزشمند است و برایش متأسفم. نقی زاده هم رباط صلیبی پاره نموده است و بحیرایی به دلیل آسیب دیدگی نمی تواند بازی کند. بیشتر مصدومان ما به خاطر شرایط چمن استادیوم نقش دنیا آسیب دیده اند.

وی در خصوص زمینی که شاگردانش در مشهد در آن تمرین کردند، گفت: ما در زمین منزل آباد تمرین کردیم و من از مدیران شهر خودرو خیلی تشکر می کنم.

سرمربی سپاهان در واکنش به صحبت خبرنگاری که نظرش را به عنوان یک پیشکسوت برای سرمربیگری تیم ملی پرسید، گفت: من نه پیشکسوت هستم و نه کارشناس که درباره تیم ملی نظر بدهم. امیدوارم انتخاب خوبی صورت گیرد و سرمربی جدید بتواند به تیم ملی یاری کند. دعا کنیم تیم ملی به جام دنیای و تیم امید به المپیک صعود کند.

تساوی عراق مقابل بحرین، هدیه ای بود که خدا به ما داد و باید از آن استفاده کنیم.، قلعه نویی ضمن بیان این جمله توضیح داد: تیم ملی ما شایستگی دارد که هم مستقیم به جام دنیای صعود کند و هم در این مسابقات، حرف هایی برای گفتن داشته باشد. تیم ما با این شرایط سنی، پخته تر هم می گردد.

وی درباره اینکه او و گل محمدی گزینه های سرمربیگری تیم ملی هستند، بیان نمود: من جزو گزینه ها نیستم، اما حتماً گل محمدی گزینه است. برای هرکسی که سرمربی تیم ملی گردد، دعا و آرزوی موفقیت می کنیم. اگر گل محمدی یا مربی دیگری سرمربی تیم ملی گردد، حتماً لیاقتش را دارد. من که این لیاقت را ندارم و می دانم دوستان ضدیت شدیدی با من دارند. با توجه به مصاحبه حدوداً یک سال و نیم پیش، می دانم دوستان و آن بالایی میانه خوبی با ما ندارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "قلعه نویی: من نه، گل محمدی حتما گزینه تیم ملی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: من نه، گل محمدی حتما گزینه تیم ملی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید