هوای تهران فعلا سالم است!

به گزارش وبلاگ عینک استاندارد، هوای تهران در شرایط سالم قرار گرفته است، اما پیش بینی می گردد فردا، هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گیرد.

هوای تهران فعلا سالم است!

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ عینک استاندارد، کیفیت هوای تهران که تا ساعتی پیش در آستانه شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت اکنون با شاخص 86 در شرایط سالم قرار گرفته است و تهرانی ها برای سومین روز پیاپی در هوای سالم تنفس می نمایند!

طبق پیش بینی های اجرا شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در ساعات پایانی دوشنبه، افزایش حجم ترافیک شبانه سبب افزایش غلظت ذرات معلق نسبت به شب گذشته شده و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود، هرچند با افزایش تندی باد در ساعات پایانی دوشنبه از غلظت آلاینده ها تا حدی کاسته خواهد شد.

کاهش تندی باد تا صبح روز سه شنبه (10 دی 98) هم زمان با ترافیک صبحگاهی باعث می گردد که غلظت ذرات معلق نسبت به روز گذشته افزایش پیدا کند و در نتیجه احتمال می رود در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گیرد.

به تدریج با افزایش سرعت باد در بعضی ساعات بعدازظهر تا حدودی شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد و بهبود نسبی کیفیت هوا پیش بینی می گردد؛ با این حال، در ساعات اوج ترافیک شبانگاهی سه شنبه کاهش سرعت باد و تجمع ذرات معلق در مناطق پرتردد، کاهش کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هوای تهران فعلا سالم است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوای تهران فعلا سالم است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید