پازاج: اشکانی هم جزو گزینه های سرمربیگری تیم ملی هست، کار من چیز دیگری است، به سرمربیگری فکر نمی کنم

به گزارش وبلاگ عینک استاندارد، مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی گفت: اختلافی بین ما نیست و همشهری هم هستیم، حتی خود اشکانی هم جزء گزینه های سرمربیگری تیم ملی هست.

پازاج: اشکانی هم جزو گزینه های سرمربیگری تیم ملی هست، کار من چیز دیگری است، به سرمربیگری فکر نمی کنم

احد پازاج در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ عینک استاندارد در مورد تصمیمات اتخاذ گردیده در جلسه امروز شورای فنی کشتی فرنگی گفت: برنامه های خود را با همان کادر قبلی ادامه می دهیم و فقط علی اشکانی با توجه به اینکه قراردادش تمام گردیده بود، فعلا در اردو نیست. چند گزینه در ذهن دارم که تا یک هفته دیگر به شورای فنی اعلام خواهم کرد و در این زمینه تصمیم گیری خواهد شد.

وی که به عنوان سرمربی موقت تیم ملی فرنگی بزرگسالان انتخاب گردیده، با تاکید بر اینکه قصد ندارد به عنوان سرمربی بار دیگر در کنار تیم ملی باشد، ادامه داد: سه، چهار گزینه در ذهن دارم، خودم اصلا نمی خواهم این مسئولیت را برعهده بگیرم. من مدیر فنی هستم و کارم چیز دیگری است، البته کار فنی انجام می دهم اما فعلا برنامه ما انتخاب سرمربی است و باید در این خصوص به جمع بندی برسیم.

سرمربی سابق تیم ملی فرنگی در مورد دلیل عدم تمدید قرارداد علی اشکانی گفت: هیچگونه نارضایتی ای در کار نبوده، اختلافی بین ما نیست، ما همشهری هم هستیم و واقعا مشکل خاصی وجود ندارد. همانطور که اعلام شد قراردادش تمام گردیده و باید دوباره آنالیز کنیم. ضمن اینکه خود اشکانی هم مجددا جزو گزینه های سرمربیگری تیم ملی هست.

وی در مورد شانس مجددی که به برخی از فرنگی کاران برای محک خوردن در تورنمنت های بین المللی داده گردیده، تاکید نمود: یوسف قادریان و سعید عبدولی در اردوهای ما شرکت داشتند، حالا به آنها مجوز دادیم که در یکی دو تورنمنت محک بخورند و درنهایت هم تیم جهانی ما 15 روز پیش از اعزام به بوداپست تعیین خواهد شد. در این خصوص هم کادرفنی به شورای فنی گزارش خواهد داد و بعد از جلسه شورای فنی ملی پوشان جهانی بوداپست معرفی می شوند. پازاج در مورد مسابقات جهانی پیش رو توضیح داد: ما تمام کوشش مان را می کنیم که به امید خدا نتیجه خوبی در مجارستان بگیریم، منتها موضوعاتی هست که باید آنها را در نظر گرفت. قبلا مسابقات در 8 وزن برگزار می شد و الان در 10 وزن، تغییراتی داشتیم که به همین دلیل هم نباید انتظارات از تیم خیلی بالا باشد. احتیاج به کار بیشتری داریم که بتوانیم نتیجه بگیریم.

مدیر تیم های ملی در مورد اینکه آیا هر 6 عضو اعزامی به بازی های آسیایی شانس همراهی تیم ملی در مسابقات جهانی را هم دارند، گفت: همه آنها در اردو هستند و بار دیگر عملکردشان مورد آنالیز قرار می گیرد اما به احتمال زیاد همه آنها شانس جهانی باشند. البته باز هم تاکید می کنم اینگونه تصمیمات در شورای فنی اتخاذ می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پازاج: اشکانی هم جزو گزینه های سرمربیگری تیم ملی هست، کار من چیز دیگری است، به سرمربیگری فکر نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پازاج: اشکانی هم جزو گزینه های سرمربیگری تیم ملی هست، کار من چیز دیگری است، به سرمربیگری فکر نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید