پیام توماس باخ به مردم جهان: قوی و سالم بمانید

به گزارش وبلاگ عینک استاندارد، رییس کمیته بین المللی المپیک از همه مردم جهان خواست در شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا ورزش کنند تا سالم و قوی بمانند.

پیام توماس باخ به مردم جهان: قوی و سالم بمانید

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش وبلاگ عینک استاندارد و به نقل از Insidethegames، توماس باخ رییس کمیته بین الملی المپیک به مناسبت روز جهانی ورزش برای توسعه و صلح، پیام ویدئویی را خطاب به مردم جهان منتشر کرد.

باخ در پیام خود و با اشاره به شیوع ویروس کرونا در جهان بیان نمود: اکنون همه ما در یک وضعیتی قرار گرفته ایم که نمی توانیم زندگی عادی خود را داشته باشیم. همه ما هر روز باید راه جدیدی را برای کنار آمدن با این بحران پیدا کنیم. در این شرایط ورزش و فعالیت فیزیکی می تواند نقش مهمی را بازی کند.

او ادامه داد: ورزش و فعالیت بدنی نقش مهمی در قوی و سالم ماندن دارد. همچنین باعث می شود برای روز بعد از این بحران آماده شویم. برای روزی که آرزویش را داریم و می توانیم زندگی اجتماعی و حرفه ای خود را از سر بگیریم. برای روزی که می توانیم همدیگر را بغل کنیم و دوباره با هم ورزش کنیم.

باخ همچنین گفت: بنابراین با سالم، قوی و فعال بودن به همه ورزشکاران المپیکی و من بپیوندید و برای چنین روزی آماده شوید.

رییس کمیته بین المللی المپیک از المپیک توکیو به عنوان جشنواره مقاومت یاد کرد و گفت: اگر سالم، فعال و قوی بمانید سال آینده در بازی های توکیو می توانیم همبستگی مقاومت را جشن بگیریم بنابراین به کمپین ما بپیوندید و سالم و قوی بمانید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیام توماس باخ به مردم جهان: قوی و سالم بمانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام توماس باخ به مردم جهان: قوی و سالم بمانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید