کرونا موظف است به مردم کاری نداشته باشد!

به گزارش وبلاگ عینک استاندارد، خبرگزاری دانشجویان ایران (خبرنگاران) - طنز روز

کرونا موظف است به مردم کاری نداشته باشد!

رویا صدر

پروتکل بهداشتی کرونایی؛

در راستای تصمیمات اجرا شده در هفته اخیر

ویروس کرونا بدین وسیله موظف است به کارمندها و کارگرها و سایر اقشار حاضر در صحنۀ ادارات و مراکز اقتصادی کاری نداشته باشد.

مردم عزیزمان باید برای رفتن به محل کار، بجای استفاده از وسایل حمل ونقل عمومی، حتی المقدور طی الارض کنند.

مسافران در صورت ناتوانی از طی الارض و ناچاری از حضور در اتوبوس و تاکسی و مترو، برای اندازه گیری فاصله حداقل یک ونیم متری با دیگران، باید حتماً خط کش همراه داشته باشند. در صورت عدم دسترسی به خط کش، شایسته است از متر خیاطی استفاده کنند.

در صورت حضور هرگونه ویروس کرونا در مراکز عمومی، ویروس منحوس مذکور موظف است ظرف 24 ساعت مکان خود را ترک کند و در راستای ایجاد فاصله گذاری اجتماعی به پناهگاه برود. در صورت هرگونه سرپیچی نامبرده، مردم موظ ف اند در اسرع وقت مراتب را در اولین پست توییتری گزارش دهند و لایک بگیرند.

جهت حفظ سفت وسخت پروتکل های بهداشتی، صداوسیما در راستای استمرار اصل درخانه بمانیم موظف است در خیابان ها و معابر کمین نموده و یقه رهگذران را گرفته و آن ها را به خاطر رفتن سرِکار و یا مسافرکشی مؤاخذه نموده و محض تنبیه، میکروفن را تا حلق در دهانشان فرو کند.

دانشمندان برجسته ایرانی موظفند ظرف 24 ساعت خبر کشف و اختراع و تولید و توزیع انواع و اقسام واکسن ها و داروهای سنتی و صنعتی مبارزه با کرونا را (ولو شده از طریق خواب نما شدن) در اختیار صداوسیما قرار دهند و بدین وسیله جهانیان را از نگرانی برهانند.

جهت ایجاد لحظات شاد و مفرح در زندگی مردم، ویروس کرونا موظف است به کنندگی از صداوسیما سراغ بی خانمان ها و باخانمان های ساکن نیویورک و گینه بیسائو و هونولولو و سایر نقاط کره ارض رفته، آن ها را به مقادیر قابل توجهی زابرا کند.

بقیه تصمیمات با عادی تر شدن شرایط ظرف ساعت های آینده به سمع و نظر مردم بیدار و آگاه و خوبمان خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کرونا موظف است به مردم کاری نداشته باشد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا موظف است به مردم کاری نداشته باشد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید