کنایه امیر قلعه نویی به پرسپولیس؟، ترجیح می دهم آدم بده باشم

به گزارش وبلاگ عینک استاندارد، امیر قلعه نویی پس از حواشی به وجود آمده در سالن کنفرانس خبری، در صفحه اینستاگرامش متنی منتشر کرد.

کنایه امیر قلعه نویی به پرسپولیس؟، ترجیح می دهم آدم بده باشم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ عینک استاندارد، امیر قلعه نویی سرمربی تیم سپاهان در صفحه اینستاگرام خودش متنی منتشر کرد و به اتفاق هایی که در سالن کنفرانس خبری پس از ملاقات برابر شهرخودرو رخ داد، واکنش نشان داد.

او شرح داد: می دانم حق این را داشتم تا جواب آن دو جوان خبرنگار را بدهم، اما جهان وقتی جای بهتری می گردد که ما از برخی حقوق فردی مان بگذریم. همان لحظه که آن حرف ها را می زدند از آنها گذشتم. آنها به دنبال شهرت هستند و از اینکه در برابر من بایستند لذت می برند. من این لذت را از آنها نمی گیرم. لابد بعد از کارشناسی داوری بازی در دو برنامه تلویزیونی و دیگر رسانه ها کمی به حرف هایشان فکر کردند. تیم من هم از داوری آسیب دید اما حتی از حق اعتراض خود هم گذشتیم. از سال 82 که وارد این معرکه شدم می دانستم چه کسانی قرار است بنای دشمنی با من بگذارند. همان ها که برای معلمان من مثل منصورخان پورحیدری و... هم القاب زشت ساخته بودند و به آنها انگ می زدند. این جوان های روی سکوها و آن معدود وبلاگ عینک استاندارد هیجان زده اند و قربانی این افراد و فضای فاسد هستند. گاهی دوستانم از من می پرسند چرا وقتی این شعارها را می شنوی لبخند می زنی. به آنها می گویم: چون درست در زمانی این حرف ها را می شنوم که تیم من در حال قربانی شدن است. آن ها چیزی را که می بینند باور نمی نمایند اما حرف مفسدان خوش زبان را باور می نمایند. من ترجیح می دهم در این بازی که آنها ساخته اند آدم بده باشم اما برای قهرمان شدن، تیمی که در آن مسئولیت دارم از پول معلمان و فرهنگیان وام نگیرد و از رانت حکومتی استفاده نکند. هیچ وقت هم از بلا نازل شدن بر سر حریفانم راضی نمی شوم چون خودم بارها آن را تجربه نموده ام و می دانم تا چه اندازه دردناک و غم انگیز است. جفاهایی که اغلب از طرف همین مفسدان بر من وارد شده است. می دانم هر چه بیشتر در برابرشان بایستم انگ های بیشتری به من می زنند اما من ادامه می دهم. البته از حقی که در خصوص آن ها دارم نمی گذرم که اگر در محکمه های این جهان هم پاسخگو نباشند بدانند اصلیت حکم برای خداست.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کنایه امیر قلعه نویی به پرسپولیس؟، ترجیح می دهم آدم بده باشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه امیر قلعه نویی به پرسپولیس؟، ترجیح می دهم آدم بده باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید