اخبار اقتصادی

تحریم های آمریکا علیه ایران برای ترکیه بی معنی است

مدیرکل بندر ترابزون با بیان اینکه تحریم های آمریکا علیه ایران برای ترمیه بی معنی است، گفت: ایران در قلب ترکیه صندلی ویژه ای دارد.

25 فروردین 1398

جامعه جهانی باید در مقابل اقدامات خودسرانه آمریکا ایستادگی کند

به گزارش خبرنگاران، غلامعلی خوشرو، سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در خاتمه ماموریت خود روز جمعه با دبیرکل سازمان ملل آنتونیو گوترش ملاقات کرد. در این ملاقات مسائل مهم بین المللی و منطقه ای مورد بحث و تبادل نظر نهاده شد. خوشرو...

17 فروردین 1398

واکنش ظریف به اظهارات توهین آمیز پمپئو، عکس

وزیر امور خارجه کشورمان توئیتی را در پاسخ به اظهارات توهین آمیز مایک پمپئو منتشر کرد.

9 فروردین 1398

باشگاه خبرنگران جوان گزارش می دهد؛ تسهیلات جدیدی که اقتصاد کشور را پویا می نماید، بیمه شرکت های دانش بنیان راهی برای فرار از ترس ورشکستگی

به تازگی برای یاری به شرکت های دانش بنیان و به حرکت درآمدن چرخ های اقتصاد کشور تسهیلات بیمه ای برای شرکت های دانش بنیان درنظرگرفته شده است.

1 فروردین 1398

100درصد اسکان دانشجویان دختر در خوابگاه ها را پوشش دادیم، مشکل اسکان 67 دانشجوی پسر مرتفع می گردد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به پوشش 100 درصدی اسکان دانشجویان دختر در خوابگاه های دانشجویی گفت: تنها 67 نفر از دانشجویان پسر مشکل اسکان دارند که اسکان آنها به زودی مرتفع می گردد.

24 اسفند 1397

عقب نشینی آمریکا و معافیت تحریمی یک کشور دیگر

ایرنا نوشت: تارنمای بلومبرگ به نقل از مقام های مطلع گزارش داد که کره جنوبی و هند درباره طرح کلی معافیت این کشورها از تحریم های آمریکا علیه ایران با واشنگن به توافق رسیده اند.

23 اسفند 1397

وقتی بانگ پیروزی دیگر به صدا در نمی آید

شاید تنها دل خوشی جوانانش ورزش کشتی باشد آن هم از نوع فرنگی اش، جوانانی که شاید نگاهشان به تلویزیون و شنیدن عباراتی چون چغر و بد بدن بودن و صدا درآمدن بانگ پیروزی از سوی هادی عامل یا سالتوهای حمید سوریان بود تا انگیزه ای باشد برای شوق به روی تشک رفتن و...

7 اسفند 1397

پرسپولیس و استقلال در انتظار شارژ مالی از سوی فیفا

دو باشگاه استقلال و پرسپولیس می توانند امیدوار باشند تا بخشی از مسائل ارزی شان حل گردد.

27 بهمن 1397

شهرداری تهران 56 هزار میلیارد به بانک ها و پیمانکاران بدهکار است

به گزارش خبرنگاران به نقل از خانه ملت، محمدعلی افشانی شهردار تهران با اشاره به حضور در نشست امروز عمران مجلس، گفت: در این نشست مسائل مختلف شهرداری مورد بحث و آنالیز نهاده شد، یکی از موارد و مسائل شهرداری در شرایط کنونی بحث بدهی این نهاد است.

25 بهمن 1397

افزایش 65 درصدی واردات نفت ژاپن از ایران

به گزارش خبرنگاران به نقل از نشریه پلاتس، طبق اطلاعات وزارت اقتصاد، بازرگانی و صنعت ژاپن، واردات نفت این کشور از ایران در ماه آگوست سال جاری برای چهارمین ماه پیاپی افزایش یافت.

13 بهمن 1397

تعهدات وزارت نیرو به مجلس عملی می گردد، انتقال آب توام با صرفه جویی

رضا اردکانیان در مصاحبه با خبرنگاران، در پاسخ به این پرسش که از تعهدات وزارت نیرو در زمان رأی اعتماد مجلس چه میزان محقق گردیده است، ابراز داشت: آنچه که به نمایندگان درگرفتن رای اعتماد گفته شد برنامه چهارساله بوده است که طبیعتاً در یک سال اول باید سهم...

8 بهمن 1397

تولدهای حاصل از آی وی اف در 2 سال گذشته شدت گرفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سلول های بنیادی، افزایش تعداد بچه های حاصل از IVF منعکس کننده افزایش تعداد دوره های IVF اجرا شده و همچنین افزایش نرخ موفقیت در سال های گذشته بوده است.

12 دی 1397

31 شهریور؛ آخرین مهلت بازنشستگان برای ثبت نام وام ضروری 5 میلیونی

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا افشار گفت: با شروع به کار سامانه ثبت نام وام ضروری بازنشستگان و موظفین در سال 97 و با گذشت 20 روز، در سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir، تا کنون 197 هزار و 993 نفر تقاضای خود را در این سامانه ثبت کردند.

8 دی 1397

عمران خان: وارد هیچ جنگی نمی شویم

نخست وزیر جدید پاکستان تأکید کرد، کشورش در آینده وارد هیچ جنگی نخواهد شد.

13 آذر 1397

علت نابسامانی بازار ارز چیست؟

یک کارشناس مسائل اقتصادی با اشاره به بروز التهابات در بازار ارز، این مساله را به دلیل افزایش حجم نقدینگی ناشی از سررسید برخی سپرده های بانکی و همچنین پیش خور تحریم های آبان ماه ارزیابی کرد.

11 آذر 1397

روابط همکاری با پارک های علمی کشورهای همجوار خواهیم داشت

به گزارش خبرنگاران، عبدالرضا واعظی عصر شنبه در نشست شورای اداری استان گفت: باید ظرفیت های علمی استان را در دو بخش منطقه ای و فرامرزی فعال کنیم.

29 آبان 1397

ایجاد کانال مالی بانک های مرکزی آلمان و فرانسه با ایران

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، ساعاتی پس از آنکه هایکو ماس وزیر خارجه آلمان گفت: اروپا کار بر روی ایجاد یک نظام مالی مستقل از سوئیفت را شروع نموده است، برونو مایر وزیر دارایی فرانسه در مصاحبه ای گفت: آلمان و فرانسه به منظور ایجاد مکانیزم مالی...

12 آبان 1397

شاهد مهاجرت معکوس به مناطق محروم هستیم

به گزارش خبرنگاران، مجید حسین زادگان عصر دوشنبه در مراسم افتتاح و کلنگ زنی پنج پروژه در شهرستان سوادکوه، با بیان اینکه انجام درست پروژه های زیرساختی آب، برق و گاز می تواند منجر به توسعه گردد، از جمله اهداف ایجاد این زیرساخت ها را اشتغال زایی، افزایش...

1 آبان 1397

ارتباط تحریم ایران با کاهش ارزش پول افغانستان

با افزایش انتقال ارز از افغانستان به ایران، این کشور با مشکل کمبود ارز روبرو گردیده و ارزش افغانی - واحد پول این کشور - کاهش یافته است.

21 مهر 1397

خداداد باز هم استعفا داد، عباسی: کل بدهی مشکی پوشان کم تر از 3 میلیارد است

مالک باشگاه تیم مشکی پوشان از آخرین وضعیت این تیم در لیگ دسته یک سخن گفت.

29 شهریور 1397
تعداد: (22)